FLL Semifinále /Southeast/
Termín: 10. - 11. 2. 2018
Miesto: Łódź (Poľsko), Łódź University of Technology, Bohdana Stefanowskiego 18/22, mapa
Registračný poplatok: 100€ / tím
Kvalifikácia na semifinále
Výsledky
► Postup do finále: TalentumSAP, R.U.R. - team, RDS Team, SAPpers, HobbyRobot, IT-PRO-BESST
Zoznam tímov:
Łódź (Poľsko), 10.-11. február 2018 | ||
---|---|---|
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1536 | A-SAP | Csillagösvény Walldorf Iskola |
1432 | Fazekas RoboTeam | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
1086 | FBRD-1 | Informačné centrum mladých, Martin |
1142 | gymmy | Gymnázium Myjava |
1223 | HobbyRobot | Hobby centrum 4, Prague |
1560 | HTRoboTeam | Homoktövis Általános Iskola |
1864 | iKings | Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus |
1135 | IT-PRO-BESST | Súkromná Základná škola BESST, Trnava |
1840 | LegoKings | MSZC Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma |
1966 | LegoKockák | LegoKockák Csongrádi Batsányi János Gimnázium |
1092 | Legolas | Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bratislava |
1960 | LEV3LUP | Roboscool |
1080 | M-TEAM | Základná škola v Marhani |
1262 | Medvíďata | ZŠ TGM Hodkovice nad Nohelkou |
1681 | Mobilis Bits | Mobilis Interactive Exhibition Centre |
1800 | Naukowy Zawrót Głowy | Campus |
1925 | PlizHelp | Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium |
1783 | Power Control | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie |
1153 | PowerCraft | Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Banská Bystrica |
1150 | Primaškolák | Súkromná základná škola, Sabinov |
1489 | R.U.R. - team | Gymnazium Jeseník a SVC Duha Jesenik |
1093 | RDS Team | Simona Jiskrová - Simon´s creActiv, Bratislava |
1444 | SAPpers | Alternatív Közgazdasági Gimnázium |
1656 | SPACE BEAVERS | Zespół Szkół w Karczmiskach |
1151 | SSOSTA Rangers Team | Súkromná stredná odborná škola, Poprad |
1100 | TalentumSAP | Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Košice |
1504 | TövisCsapat | Homoktövis Általános Iskola & Babits Mihály Gimnáziu |
FLL Finále /Central Europe/
Termín: 17. - 18. 3. 2018
Miesto: Aachen (Nemecko), Inda-Gymnasium Aachen, Gangolfsweg 52
Turnajový stôl
Harmonogram dňa
Výsledky: Celkové poradie, Robot Game
Ocenenia & Poradie
Celkové poradie:
► 5. miesto: TalentumSAP, prijali pozvanie na FLL Estonian Open International, Tallin, Estonia, 6.-8. jún 2018 (FLL Word Festival prenechali ďalšiemu tímu, keďže sa ho už zúčastnili minulý rok)
► 9. miesto: IT-PRO-BESST, prijali pozvanie na FLL Word Festival, Detroit, Michigan, USA, 25.-28. apríl 2018
► 23. miesto: RDS Team
Zoznam tímov:
Aachen (Nemecko), 17.-18. marec 2018 | ||
---|---|---|
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1378 | AquaSAP | NMS TELFS Weissenbach |
1456 | B.Robots | HTBL- u. VA BULME Graz-Gösting |
1316 | brickSAPplied | OHG Wiesloch |
1671 | Capricorns | Bündner Kantonsschule Chur |
1563 | CaroAces | Gymnasium Carolinum Neustrelitz |
1171 | Gobots | Hochschule Offenburg |
1016 | Goethe RobotX | Goethe-Gymnasium Bensheim |
1061 | Heldele Robotics | Heldele GmbH |
1223 | HobbyRobot | Hobby centrum 4, Prague |
1864 | iKings | Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus |
1135 | IT-PRO-BESST | Súkromná základná škola BESST, Trnava |
1609 | Jawas | Epunkt e. / GSN Paderborn |
1578 | mindfactory | JuFoTec |
1791 | Otto Hahn Robots, Mittwoch | Otto-Hahn-Gymnasium Bergisch Gladbach |
1783 | Power Control | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie |
1489 | R.U.R. - team | Gymnazium Jeseník a SVC Duha Jesenik |
1093 | RDS Team | Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Bratislava |
1403 | RoboPower | MINTeresse e.V. |
1055 | RS nightMARe | Realschule Marktheidenfeld |
1425 | SAP Rocket | Martin Anderson Nexö Gymnasium |
1525 | SAPHARI | CFG Gymnasium Hockenheim |
1444 | SAPpers | Alternatív Közgazdasági Gimnázium |
1100 | TalentumSAP | Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Košice |
1240 | Team Juratlantique | Robots-JU |
1861 | The funny SAPROBOTS | NMS Söll Scheffau |
1938 | WasSparBots | Inda-Gymnasium Aachen |
FLL World Festival
Termín: 25. - 28. 4. 2018
Miesto: Detroit, Michigan, USA
Viac na https://www.firstchampionship.org/
FLL Open Invitational Central Europe
Termín: 16. - 19. 5. 2018
Miesto: Debrecín, Maďarsko
Viac na https://www.fllopen2018.org/
FLL Estonian OPen International
Termín: 6. - 8. 6. 2018
Miesto: Tallin, Estónsko
Viac na https://www.firstlegoleague.ee/open2018/