Zoznam tímov

 

Banská Bystrica, 29. november 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímu                       Škola/Centrum/Klub
1110 Legoborci z Oravy Základná škola s materskou školou, Školská 71/3, Lokca
1112 RoboGen ZŠ TROJKA, P. Jilemnického 1035/2, Zvolen
1138  Odin Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica 
1153 DonBoti Ján Tomko, J. Hlubíka 39, Trnava
1171 PowerCraft Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica 
1177 Gymkáči Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu Turčianske Teplice, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice
     
Žilina, 6. december 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
1101 GYMLET ROBOTS  Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. J. Lettricha 2, Martin
1102 Kubranskí nadšenci Základná škola, Kubranská 80, Trenčín
1133  Hladné perníšky Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom
1136 LeGorazda Základná škola s materskou školou, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina
1139 Galactic Sharks ZŠ s MŠ Pod hájom, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom
1160 GYMPU Gymnázium, 1. mája 905, Púchov
1167 RoBoyZ Gymnázium V. Paulinyho-Tótha, Malá hora 3, Martin
1173 GSA-EVO junior Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok
1179 Star WATCH Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava
1186 ZS Ul. mieru Základná škola, Ul.mieru 1235, Bytča
     
Žiar nad Hronom, 11. december 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
1105 AMAZING TEAM Základná škola, M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom
1113 LEGO SCHOOL NR Základná škola, Škultétyho 1, Nitra
1124 Kupeckari Základná škola J. Kupeckého, Kupeckého 74, Pezinok
1129 TOMATO Team Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava
1130  Legomoni Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad Hronom 
1135 MR Industries Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen
1137 Slimáci Základná škola Jozefa Horáka, Dobšinského 17, Banská Štiavnica
1142  CZŠ tím ZŠ s MŠ Štefana Moysesa, A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom
1143 Robot Sapiens Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice
1163 VR-tím ZŠ s MŠ Viliama Záborského, Levická 737, Vráble
1166  Robko s.r.o. Základná škola, Ul. Dr. Janského č.2, Žiar nad Hronom
1172 I-droid Základná škola, Fraňa Kráľa 838, Žarnovica
     
Poprad, 12. december 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
1103  Tatranskí dravci Evanjelická spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikuláš
1104 Matejkáči Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok
1106 Tajkári Základná škola s materskou školou, Tajovského ulica 2764/17, Poprad
1114  Finisher JK Robot Základná škola Janka Kráľa, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš
1123  LeJAK Základná škola J. A. Komenského, Komenského 7, Revúca
1125  AREM420 Gymnázium J.F.-Rimavského, Kláštorská 37, Levoča
1140 ZŠ Okoličianska Základná škola s materskou školou, Okoličianska 404/8C, Liptovský Mikuláš
1147  SSOSTA Oxen-Bot   Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812, Poprad
1151 Gymonika Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov
1164 Lego tím Letná PP Spojená škola, Letná ulica 3453/34, Poprad
1174 Jankove deti Základná škola s materskou školou, Francisciho 832/21, Poprad
 1187  GSA-EVO   Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok
Bratislava, 9. január 2020 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
1120 Legolas Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bachova 4, Bratislava
1122 Hexadron Hexadron, o.z., Björnsonova 3044/8, Bratislava
1126  Montessori team SK PERSONA, Vrančovičova 29, Bratislava
1128  Borrsons ZUTOM s.r.o., Záhradnícka 74, Bratislava
1132 R2D2 team Farnosť Bratislava - Vajnory, Baničova 14, Bratislava
1145 GamčaBot Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
1157 VRB Roboti Základná škola s materskou školou, Sídl. Lúky 1226, Vráble
1168 B1NYTU80 Stredná priemyselná škola technická, Novomeského 5/24, Martin
1175 Partizáni AMAVET - klub č. 808 VTM Partizánske, Hvezdáreň, Malé Bielice 177, Partizánske
1176 SPSE Piešťany Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2, Piešťany
1180 Zohrobot Ivan Masár, Kováčska 4, Zohor
1181 Budúcnosť INAK Nadácia Pontis, Zelinárska 2, Bratislava
1182 Koli(e)SK Koli s.r.o., Ploštín 201, Liptovský Mikuláš
1184 Ahoj Piešťany CVČ CVČ Ahoj Piešťany, Teplická 83, Piešťany
     
Košice, 9. január 2020 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
1108 Medzany  Základná škola, č. 182, Medzany
1109 SalesBot DOMKA, stredisko Košice, Tri hôrky 17, Košice
1111 SIBIR Základná škola, Sibírska 42, Prešov
1121 Dragon Builders Kirin Ki-In, Adlerova 2, Košice
1134  RoboSeňa Základná škola, č. 507, Seňa
1141 TalentumSAP Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Kostrova 3, Košice
1146  GALEJE Amavet 971 Gymnázium, Alejová č. 1, Košice 
1148 Speshari SPŠE, Plzenská 1, Prešov
1149  G4+2 Súkromné gymnázium, Dneperská 1, Košice
1150 K30 Základná škola, Kežmarská 30, Košice
1154 Srobarka Gymnázium, Šrobárova 1, Košice
1155 GALAKTICI CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov
1156 Rocket army CZŠ sv. Juraja vo Svidníku, Sovietskych hrdinov 819/111, Svidník
1159 hiGANG Základná škola Júlie Bilčíkovej, č. 355, Budkovce
1161 Elements Základná škola, Krosnianska 4, Košice
1165 Primaškolák Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov
1170 Cold fusion Stredná priemyselná škola technická, Komenského 5, Bardejov
1183 Luník IX Team Základná škola Ľ. Podjavorinskej, Podjavorinskej 1, Košice
     
BA-Petržalka, 10. január 2020 (viac informácií)  
Číslo tímu Názov tímu Škola/Centrum/Klub
1107 DR TEAM Základná škola s materskou školou, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce
1115 ElimuRobotik  OZ Jeleň (Elimu), Kadnárova 97, Bratislava
1116 ElimuLego OZ Jeleň (Elimu), Kadnárova 97, Bratislava
1117 IT-PRO-BESST jr. Súkromná základná škola BESST, Limbová 6051/3, Trnava
1118 Counter Základná škola, Pohraničná 9, Komárno 
1119 BoscoBoti Ján Tomko, J. Hlubíka 39, Trnava
1127 GABsc Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec
1131 Jakubovskí roboti Základná škola, č. 276, Jakubov
1144 Lego man Základná škola, Adyho 6, Štúrovo
1152  ESET team ESET, spol. s r.o., Einsteinova 24, Bratislava
1158 Lazy Robots Základná škola, Holíčska 50, Bratislava
1162 Tulipán  Základná škola, Tulipánová 1, Nitra
1169 DuLuBot Základná škola, Školská 257, Dunajská Lužná 
1178 RDS Team Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava
1185 Team Dubnica Základná škola s materskou školou, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom