Zoznam tímov

Banská Bystrica, 7. december 2018 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1170 LeJAK                                               Základná škola J. A. Komenského, Komenského 7, Revúca                        
 1180 Zeus Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica
 1183 Building team Základná škola J. G. Tajovského, Gaštanová 12, Banská Bystrica
 1185 Legoborci z Oravy Základná škola s materskou školou, Školská 71/3, Lokca
     
Bratislava,  (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
     
     
     
Poprad, 13. december 2018 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1169 AREM40 Gymnázium J.F.-Rimavského, Kláštorská 37, Levoča
 1173 Matejkáči Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok
 1184 Tajkári Základná škola s materskou školou, Tajovského ulica 2764/17, Poprad
     
Košice,  (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1159 Gladiátori Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance
 1161 RoboSeňa  Základná škola Seňa, č. 507, Seňa
 1162 omega  Základná škola, Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou
 1163 medzany Základná škola, č. 182, Medzany
 1167 Srobarka  Gymnázium, Šrobárova 1, Košice
 1182 Dragon Builders Kirin Ki-In, Adlerova 2, Košice
     
Bratislava-Petržalka, 11. január 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1158 Hexadron Hexadron, o.z., Björnsonova 3044/8, Bratislava
 1164 DuLuBot Základná škola, Školská 257, Dunajská Lužná
 1165 Legolas  Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bachova 4, Bratislava
 1168 ElimuRobotik OZ Jeleň (Elimu), Kadnárova 97, Bratislava
 1171 ESET team ESET, spol. s r.o., Einsteinova 24, Bratislava
 1177 Lazy Robots  Základná škola, Holíčska 50, Bratislava
 1181 Development robotic team  Základná škola s materskou školou, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce
 1186 Counter Základná škola, Pohraničná 9, Komárno
     
Žilina,  (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1160 Kubranskí nadšenci Základná škola, Kubranská 80, Trenčín
 1175 GYMLET ROBOTS Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. J. Lettricha 2, Martin
     
Žiar nad Hronom, 15. január 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1166 Robot Sapiens Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice
 1172 ROBOT DREAM  Základná škola SNP, č. 107, Horná Ždaňa 
 1174 Legomoni  Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad Hronom
 1176 CZŠ tím ZŠ s MŠ Štefana Moysesa, A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom
 1178 gymy Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava
 1179 AMAZING TEAM Základná škola, M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom