Zoznam tímov

Banská Bystrica, 7. december 2018 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1170 LeJAK                             Základná škola J. A. Komenského, Komenského 7, Revúca                 
 1180 Zeus Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica
 1183 Building team Základná škola J. G. Tajovského, Gaštanová 12, Banská Bystrica
 1185 Legoborci z Oravy Základná škola s materskou školou, Školská 71/3, Lokca
 1187 LegoBot Základná škola s materskou školou J. S. Neresnického, Školská 447/3, Dobrá Niva
 1197 KPZ Roboteam  Základná škola Františka Hrušovského, Gymnaziálna 197, Kláštor pod Znievom
 1210 RoboGen ZŠ TROJKA, P. Jilemnického 1035/2, Zvolen
     
Poprad, 13. december 2018 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1169 AREM40 Gymnázium J.F.-Rimavského, Kláštorská 37, Levoča
 1173 Matejkáči Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok
 1184 Tajkári Základná škola s materskou školou, Tajovského ulica 2764/17, Poprad
 1202 Lego tím Letná PP Spojená škola, Letná ulica 3453/34, Poprad
     
Žilina, 14. december 2018 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1160 Kubranskí nadšenci Základná škola, Kubranská 80, Trenčín
 1175 GYMLET ROBOTS Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. J. Lettricha 2, Martin
 1198 zshradna Základná škola s materskou školou, Hradná 342, Liptovský Hrádok
 1199 Galactic Sharks  Základná škola s materskou školou, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom 
 1207 TS Team Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava
 1209 LeGorazda Základná škola s materskou školou, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina
 1211 The Best Základná škola, č. 103, Domaniža
 1216 Hladné perníšky Progresívna Škola o.z., Školská 2, Dubnica nad Váhom
     
Košice, 10. január 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1159 Gladiátori Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance
 1161 RoboSeňa  Základná škola Seňa, č. 507, Seňa
 1162 omega  Základná škola, Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou
 1163 medzany Základná škola, č. 182, Medzany
 1167 Srobarka  Gymnázium, Šrobárova 1, Košice
 1182 Dragon Builders Kirin Ki-In, Adlerova 2, Košice
 1193 TalentumSAP Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Kostrova 3, Košice
 1196 M-TEAM  Základná škola v Marhani, č. 115, Marhaň
 1203 K30 Základná škola, Kežmarská 30, Košice
 1204 Creative Team Budkovce Základná škola Júlie Bilčíkovej, č. 355, Budkovce
 1206 SIBIR Základná škola, Sibírska 42, Prešov
 1212 Abovčatá CVČ pri ZŠ, Abovská 36, Košice
 1213 Sabik Progres 2000 a CZŠ Sabinov, Puškinova 10, Sabinov
 1217 SalesBot DOMKA, stredisko Košice, Tri hôrky 17, Košice
 1218 RoboK4Ke Základná škola, Krosnianska 4, Košice
     
Bratislava-Petržalka, 11. január 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1158 Hexadron Hexadron, o.z., Björnsonova 3044/8, Bratislava
 1164 DuLuBot Základná škola, Školská 257, Dunajská Lužná
 1165 Legolas  Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bachova 4, Bratislava
 1168 ElimuRobotik OZ Jeleň (Elimu), Kadnárova 97, Bratislava
 1171 ESET team ESET, spol. s r.o., Einsteinova 24, Bratislava
 1177 Lazy Robots  Základná škola, Holíčska 50, Bratislava
 1181 Development robotic team       Základná škola s materskou školou, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce
 1186 Counter Základná škola, Pohraničná 9, Komárno
 1188 BoscoBoti  Ján Tomko, J. Hlubíka 39, Trnava
 1190 RDS Team Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava
 1191 YourChoice Your Choice - jazykove sluzby s.r.o., Jazdecka 8686/65, Trnava 
 1192 Kupeckari ZŠ J. Kupeckého, Kupeckého 74, Pezinok
 1194 Borrsons ZUTOM s.r.o., Záhradnícka 74, Bratislava
 1195 LegoBER  Beracha, Trojičné nám. 4, Bratislava
 1205 LNX robots Základná škola s materskou školou, Hargašova 5, Bratislava 
 1215 GamčaBot Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava
     
Bratislava, 14. január 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1200 CADIN Základná škola, Mierová 46, Bratislava
 1208 GABsc Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69, Senec
 1214 IT-PRO-BESST jr. Súkromná základná škola BESST, Limbová 6051/3, Trnava
     
Žiar nad Hronom, 15. január 2019 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1166 Robot Sapiens Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice
 1172 ROBOT DREAM  Základná škola SNP, č. 107, Horná Ždaňa 
 1174 Legomoni  Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad Hronom
 1176 CZŠ tím ZŠ s MŠ Štefana Moysesa, A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom
 1178 gymy Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava
 1179 AMAZING TEAM Základná škola, M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom
 1189 C-team Katolícka spojená škola sv. Františka Assiského, A. Gwerkovej-Göllnerovej 9, Banská Štiavnica 
 1201 Šestka Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen