Zoznam tímov

 

Žilina, 1. december 2017 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1086 FBRD-1 Informačné centrum mladých, n.o.
 1094 TS Team Simona Jisrová - Simon´s creActive, Bratislava
 1118 The Best Základná škola, Domaniža
 1116 LeGorazda Základná škola s materskou školou, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina
 1122 Gymlet robots Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. Jozefa Lettricha 2, Martin
 1125 GSA-EVO Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok
 1121 LEGOLegends ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica nad Váhom
 1144 GYMPU Gymnázium, 1. mája 905, Púchov
 1131 Martináčikovia Základná škola, Martinská 20, Žilina
 1147 HLADNÉ PERNÍŠKY © Progresívna škola, Školská 2, Dubnica nad Váhom
  GSA-EVO-Junior Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok
     
Bratislava, 9. december 2017 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1084 Counter Základná škola, Komárno
 1098 GAB.sc Gymnázium Antona Bernoláka, Senec
 1104 Hexadron Hexadron o.z., Bratislava
 1109 Montessori team SK PERSONA, Bratislava
 1110 YourChoice Your Choice - jazykové služby, s.r.o., Trnava
 1120 LNX robots Základná škola s materskou školou, Bratislava
 1137 GamčaBot Gymnázium, Bratislava
 1135 IT-PRO-BESST Súkromná Základná škola BESST, Trnava
 1140 RBP179 Robopartans Ltd, Sofia, Bulharsko
 1145 JupITer Proximar R&D, s.r.o., Svätý Jur
     
Poprad, 14. december 2017 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1096 zshradna ZŠ s MŠ Hradná 342, Liptovský Hrádok
 1103 Tajkári Základná škola s materskou školou, Tajovského ul. 17, Poprad
 1111 Sabik Progres 2000, o.z. a CZŠ, Sabinov 
 1119 Cold Fusion Stredná priemyselná škola, Komenského 5, Bardejov
 1126 Lego Tím Letná PP Spojená škola, Letná ul. 34, Poprad
 1148 Matejkáči Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok
 1154 WATER TEAM Základná škola, Školská 6, Spišský Štvrtok
 1151 SSOSTA Rangers Team Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812, Poprad
  AREM420 Gymnázium J. F.-Rimavského, Kláštorská 37, Levoča
     
Košice, 10. január 2018 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1080 M-TEAM Základná škola v Marhani
 1088 Srobarka Gymnázium, Šrobárova 1, Košice
 1100 TalentumSAP Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Košice
 1114 K30 Základná škola, Kežmarská 30, Košice
 1113  GALEJEnextGEN Gymnázium, Alejová 1, Košice
 1130 Abovčatá CVČ pri ZŠ, Abovská 36, Košice
 1117 dvojka Základná škola, Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou
 1133 IR Team Centrum voľného času sv. Jána Pavla II., Prešov
 1134 RoboSeňa Základná škola, Seňa
 1123 Gymonika Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov
 1127 CANATECH Základná škola, Pionierska 33, Čaňa
 1141 Creative Team Budkovce ZŠ Júlie Bilčíkovej, Budkovce 
 1143 Gladiátori Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance
 1146 RobotoQarto Súkromné gymnázium, Dneperská 1, Košice
 1150 Primaškolák Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov
 1149 Robotics Cirkevná spojená škola, Švermova 10, Snina
  RoboK4Ke Základná škola, Krosnianska č. 4, Košice
  hráči CZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov
  Dragon  Builders Kirin Ki-In, Adlerova 2, Košice
     
Petržalka, 11. január 2018 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1082 Kupeckari ZŠ Jána Kupeckého, Pezinok
 1087 Lazy Robots Základná škola, Holíčska 50, Bratislava
 1083 Development robotic team Základná škola s materskou školou Vývojová 228, Bratislava - Rusovce
 1085 DuLuBot ZŠ, Školská 257, Dunajská Lužná
 1093 RDS Team Simona Jisrová - Simon´s creActive, Bratislava
 1092 Legolas Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bratislava
 1095 Soitron Soitron, s.r.o., Bratislava
 1097 LegoBER BERACHA, Bratislava
 1108 CADIN Základná škola, Mierová 46, Bratislava
 1132 Felix Súkromná základná škola FELIX, Bratislava
 1138 Šulekova mládež Gymnázium Ľ. J. Šuleka, Pohraničná 10, Komárno
 1152 Gercenka  Spojená škola Sv. Rodiny, Gercenova 10, Bratislava
  CVCAhoj Centrum voľného času Ahoj Piešťany, Teplická 83, Piešťany
 1155 ESETteam  ESET, spol. s r.o., Einsteinova 24, Bratislava
  SPSEPescan Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2, Piešťany
     
Banská Bystrica, 12. január 2018 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1107 LegoBot Základná škola s materskou školou Juraja Slávika Neresnického, Dobrá Niva
 1102 Larimores Gymnázium - Gimnázium, Fiľakovo
 1101 Softíci Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica
 1105 KPZ Roboteam Základná škola F. Hrušovského, Gymnaziálna 197, Kláštor pod Znievom
 1115 Čertíci Základná škola, Školská 9, Lovinobaňa
 1129 Dilongáčik ZŠ s MŠ R. Dilonga, ul. Hviezdoslavova 7, Trstená
 1124 Gymkáči Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu, Turčianske Teplice
 1136 RoboGen ZŠ TROJKA, P. Jilemnického 2, Zvolen
  Building team Základná škola J. G. Tajovského, Gaštanová 12, Banská Bystrica
  Robo-SPS Súkromné centrum voľného času, Malá hora 3, Martin
 1153 PowerCraft Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica
     
Žiar nad Hronom, 16. január 2018 (viac informácií)
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1099 CZŠ tím ZŠ s MŠ Š. Moysesa, A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom
 1091 Legomoni Gymnázium M. Rúfusa,  Ul. J. Kollára 2, Žiar nad Hronom
 1090 VRBroboti Základná škola s materskou školou, Lúky 1226, Vráble
 1081 Šestka Základná škola, M. Rázusa 3, Zvolen
 1089 C-team Katolícka spojená škola sv. F. Assiského, A. Gwerkovej-Göllnerovej 9, Banská Štiavnica
 1106 Robot Sapiens Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 40, Ludanice
 1128 GASKAdroids Gymnázium Andreja Sládkoviča, M. R. Štefánika 8, Krupina
 1112 AMAZING TEAM Základná škola, M.R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom
 1139 Aluminium Základná škola, Školská 1, Hliník nad Hronom
 1142 gymmy Gymnázium, Jablonská 5, Myjava
  Slimáci Základná škola Jozefa Horáka, Dobšinského 17, Banská Štiavnica
  Partizáni AMAVET - klub č. 808 VTM, Hvezdáreň, Malé Bielice  177, Partizánske