Semifinále a finále

FLL Semifinále /Southeast/

Termín: 10. - 11. 2. 2018
Miesto: Łódź (Poľsko), Łódź University of Technology, Bohdana Stefanowskiego 18/22, mapa
Registračný poplatok: 100€ / tím
Kvalifikácia na semifinále

Výsledky
Postup do finále: TalentumSAP, 
R.U.R. - team, RDS Team, SAPpers, HobbyRobot, IT-PRO-BESST

Zoznam tímov:

Łódź (Poľsko), 10.-11. február 2018
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1536 A-SAP Csillagösvény Walldorf Iskola
 1432 Fazekas RoboTeam Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
 1086 FBRD-1 Informačné centrum mladých, Martin
 1142 gymmy Gymnázium Myjava
 1223 HobbyRobot Hobby centrum 4, Prague
 1560 HTRoboTeam Homoktövis Általános Iskola
 1864 iKings Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
 1135 IT-PRO-BESST Súkromná Základná škola BESST, Trnava
 1840 LegoKings MSZC Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma
 1966 LegoKockák LegoKockák Csongrádi Batsányi János Gimnázium
 1092 Legolas Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bratislava
 1960 LEV3LUP Roboscool
 1080 M-TEAM Základná škola v Marhani
 1262 Medvíďata ZŠ TGM Hodkovice nad Nohelkou
 1681 Mobilis Bits Mobilis Interactive Exhibition Centre
 1800 Naukowy Zawrót Głowy Campus
 1925 PlizHelp Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
 1783 Power Control Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwiramie
 1153 PowerCraft Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Banská Bystrica
 1150 Primaškolák Súkromná základná škola, Sabinov
 1489 R.U.R. - team Gymnazium Jeseník a SVC Duha Jesenik
 1093 RDS Team Simona Jiskrová - Simon´s creActiv, Bratislava
 1444 SAPpers Alternatív Közgazdasági Gimnázium
 1656 SPACE BEAVERS Zespół Szkół w Karczmiskach
 1151 SSOSTA Rangers Team Súkromná stredná odborná škola, Poprad
 1100 TalentumSAP Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Košice
 1504 TövisCsapat Homoktövis Általános Iskola & Babits Mihály Gimnáziu

 

 

FLL Finále /Central Europe/

Termín: 17. - 18. 3. 2018
Miesto: 
Aachen (Nemecko), Inda-Gymnasium Aachen, Gangolfsweg 52
Turnajový stôl

 Zoznam tímov:

Aachen (Nemecko), 17.-18. marec 2018
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
 1378 AquaSAP NMS TELFS Weissenbach                                                             
 1456 B.Robots HTBL- u. VA BULME Graz-Gösting
 1671 Capricorns Bündner Kantonsschule Chur
 1563 CaroAces Gymnasium Carolinum Neustrelitz
 1171 Gobots Hochschule Offenburg
 1016 Goethe RobotX Goethe-Gymnasium Bensheim
 1061 Heldele Robotics Heldele GmbH
 1609 Jawas Epunkt e. / GSN Paderborn
 1578 mindfactory JuFoTec
 1791 Otto Hahn Robots, Mittwoch Otto-Hahn-Gymnasium Bergisch Gladbach
 1403 RoboPower MINTeresse e.V.
 1425 SAP Rocket Martin Anderson Nexö Gymnasium
 1240 Team Juratlantique Robots-JU
 1861 The funny SAPROBOTS NMS Söll Scheffau
 1938 WasSparBots Inda-Gymnasium Aachen