Zoznam tímov

Bratislava, 8. apríl 2022 (viac informácií)
Názov tímuŠkola/Centrum/Klub
Counter ZŠ Pohraničná, Komárno
DuLuBot ZŠ Dunajská Lužná, Dunajská Lužná
Jakubovskí roboti Základná škola Jakubov, Jakubov
Kupeckari ZŠ Jána Kupeckého, Pezinok
Hexadron Hexadron o.z., Bratislava
GamčaBot Gymnázium, Bratislava
Lego roboti ZŠ, Modra
Lazy Robots Základná škola, Bratislava
Chlapci z Modry ZŠ, Modra
Titani ZŠ, Modra
ElimuRobotik OZ Jeleň (Elimu), Bratislava
Borrsons ZUTOM s.r.o., Bratislava
i - LEGO Simona Viskupová Jiskrová - Simon´s creActive, Bratislava
GAB junior Gymnázium Antona Bernoláka Senec, Senec
   
Trnava, 9. apríl 2022 (viac informácií)
Názov tímuŠkola/Centrum/Klub
IT-PRO-BESST jr. Súkromná základná škola BESST, Trnava
BoscoBoti Ján Tomko, Trnava
HC TEAM MakerSpace s.r.o., Hlohovec
Lego Giants Základná škola Mojmírova 2, Zlaté Moravce
LEGOCORTEX MakerSpace s.r.o., Hlohovec
Smart Cubes Simona Viskupová Jiskrová - Simon´s creActive, Bratislava
   
Košice, 21. apríl 2022 (viac informácií)
Názov tímuŠkola/Centrum/Klub
GĽŠáci Gymnázium, Ľ. Štúra 26, Michalovce, Michalovce
D1 Team Súkromné gymnázium, Košice
Dragon Builders Kirin Ki-In, Košice
Kyborgovia - Cyborgs Základná škola P.O.Hviezdoslava vo Veľkých Kapušanoch, Veľké Kapušany
SSOSTA-2021-22-T2 Súkromná stredná odborná škola, Poprad
KrosBot Junior Základná škola, Košice
prima RZ pri Gymnáziu Štefana Moysesa Moldava nad Bodvou, Moldava nad Bodvou
   
 Žilina, 22. apríl 2022 (viac informácií)
Názov tímuŠkola/Centrum/Klub
Galactic Sharks ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica nad Váhom
GYMLET ROBOTS Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin, Martin
GYMPOH LEGO mašiny - junior Gymnázium P. O. Hviezdoslava Dolný Kubín, Dolný Kubín
Päť super ÁčieK Evanjelická spojená škola, Martin
GymPu Gymnázium Púchov, Púchov
GYMPOH LEGO mašiny Gymnázium P. O. Hviezdoslava Dolný Kubín, Dolný Kubín
Star WATCH Simona Viskupová Jiskrová - Simon´s creActive, Bratislava
GSA-EVO junior Gymnázium sv. Andreja, Ružomberok
Juniori Evanjelická spojená škola, Martin
Krúžok R.U.R. Základná škola s materskou školou Hôrky, Žilina
Fazkiz Informačné centrum mlaých, n.o. v Martine, Martin
Hladné Perníšky Progresívna Škola o.z., Dubnica nad Váhom
Zš CI Dca Základná škola s materskou školou Centrum I 32, Dubnica nad Váhom
Legáci3 ZŠ s MŠ V. Mitúcha, Horné Srnie 
   
Prešov, 25. apríl 2022 (viac informácií)
Názov tímuŠkola/Centrum/Klub
Rocket army Cirkevná základná škola sv. Juraja vo Svidníku, Svidník
Medzany Základná škola Medzany 182, Medzany
Speshari SPŠE, Prešov
LEGOca Gymnázium J. Francisciho-Rimavského, Levoča
Salt shaker´s Súkromná spojená škola European English School, organizačná zložka Súkromná základná škola, Prešov
Primaškolák Súkromná ZŠ s MŠ Sabinov, Sabinov
   
Liptovský Mikuláš, 26. apríl 2022 (viac informácií)
Názov tímuŠkola/Centrum/Klub
Tatranskí dravci Evanjelická spojená škola, Liptovský Mikuláš
Koli(e)Sk Koli s.r.o., Liptovský Mikuláš
Finisher JK Robot Základná škola Janka Kráľa, Liptovský Mikuláš
Lego tím Letná PP Spojená škola, Poprad
SSOSTA-2021-22-T1 Súkromná stredná odborná škola, Poprad
Legoborci z Oravy ZŠ s MŠ Lokca, Lokca
Blue Dragon_ZŠ Okoličianska ZŠ s MŠ Okoličianska, Liptovský Mikuláš
Gymnázium M. M. Hodžu Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš
   
Žiar nad Hronom, 28. apríl 2022 (viac informácií)
Názov tímu Škola/Centrum/Klub
TOMATO Team Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Bratislava
Robot Sapiens Základná škola s materskou školou , Ludanice
Coburgovi vedátori Základná škola s materskou školou Ferdinanda Coburga, Svätý Anton
RoboGen ZŠ "TROJKA", Zvolen
Legomoni Gymnázium Milana Rúfusa, Žiar nad Hronom
CZŠ tím ZŠ s MŠ Štefana Moysesa, Žiar nad Hronom
MR Industries Základná škola, Zvolen