Banská Bystrica, 29. november 2019 (viac informácií) | ||
---|---|---|
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1110 | Legoborci z Oravy | Základná škola s materskou školou, Školská 71/3, Lokca |
1112 | RoboGen | ZŠ TROJKA, P. Jilemnického 1035/2, Zvolen |
1138 | Odin | Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica |
1153 | DonBoti | Ján Tomko, J. Hlubíka 39, Trnava |
1171 | PowerCraft | Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica |
1177 | Gymkáči | Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu Turčianske Teplice, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice |
Žilina, 6. december 2019 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1101 | GYMLET ROBOTS | Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. J. Lettricha 2, Martin |
1102 | Kubranskí nadšenci | Základná škola, Kubranská 80, Trenčín |
1133 | Hladné perníšky | Gymnázium, Školská 2, Dubnica nad Váhom |
1136 | LeGorazda | Základná škola s materskou školou, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina |
1139 | Galactic Sharks | ZŠ s MŠ Pod hájom, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom |
1160 | GYMPU | Gymnázium, 1. mája 905, Púchov |
1167 | RoBoyZ | Gymnázium V. Paulinyho-Tótha, Malá hora 3, Martin |
1173 | GSA-EVO junior | Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok |
1179 | Star WATCH | Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava |
1186 | ZS Ul. mieru | Základná škola, Ul.mieru 1235, Bytča |
Žiar nad Hronom, 11. december 2019 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1105 | AMAZING TEAM | Základná škola, M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom |
1113 | LEGO SCHOOL NR | Základná škola, Škultétyho 1, Nitra |
1124 | Kupeckari | Základná škola J. Kupeckého, Kupeckého 74, Pezinok |
1129 | TOMATO Team | Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava |
1130 | Legomoni | Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad Hronom |
1135 | MR Industries | Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen |
1137 | Slimáci | Základná škola Jozefa Horáka, Dobšinského 17, Banská Štiavnica |
1142 | CZŠ tím | ZŠ s MŠ Štefana Moysesa, A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom |
1143 | Robot Sapiens | Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice |
1163 | VR-tím | ZŠ s MŠ Viliama Záborského, Levická 737, Vráble |
1166 | Robko s.r.o. | Základná škola, Ul. Dr. Janského č.2, Žiar nad Hronom |
1172 | I-droid | Základná škola, Fraňa Kráľa 838, Žarnovica |
Poprad, 12. december 2019 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1103 | Tatranskí dravci | Evanjelická spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikuláš |
1104 | Matejkáči | Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok |
1106 | Tajkári | Základná škola s materskou školou, Tajovského ulica 2764/17, Poprad |
1114 | Finisher JK Robot | Základná škola Janka Kráľa, Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš |
1123 | LeJAK | Základná škola J. A. Komenského, Komenského 7, Revúca |
1125 | AREM420 | Gymnázium J.F.-Rimavského, Kláštorská 37, Levoča |
1140 | ZŠ Okoličianska | Základná škola s materskou školou, Okoličianska 404/8C, Liptovský Mikuláš |
1147 | SSOSTA Oxen-Bot | Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812, Poprad |
1151 | Gymonika | Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov |
1164 | Lego tím Letná PP | Spojená škola, Letná ulica 3453/34, Poprad |
1174 | Jankove deti | Základná škola s materskou školou, Francisciho 832/21, Poprad |
1187 | GSA-EVO | Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok |
Bratislava, 9. január 2020 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1120 | Legolas | Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bachova 4, Bratislava |
1122 | Hexadron | Hexadron, o.z., Björnsonova 3044/8, Bratislava |
1126 | Montessori team SK | PERSONA, Vrančovičova 29, Bratislava |
1128 | Borrsons | ZUTOM s.r.o., Záhradnícka 74, Bratislava |
1132 | R2D2 team | Farnosť Bratislava - Vajnory, Baničova 14, Bratislava |
1145 | GamčaBot | Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava |
1157 | VRB Roboti | Základná škola s materskou školou, Sídl. Lúky 1226, Vráble |
1168 | B1NYTU80 | Stredná priemyselná škola technická, Novomeského 5/24, Martin |
1175 | Partizáni | AMAVET - klub č. 808 VTM Partizánske, Hvezdáreň, Malé Bielice 177, Partizánske |
1176 | SPSE Piešťany | Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2, Piešťany |
1180 | Zohrobot | Ivan Masár, Kováčska 4, Zohor |
1181 | Budúcnosť INAK | Nadácia Pontis, Zelinárska 2, Bratislava |
1182 | Koli(e)SK | Koli s.r.o., Ploštín 201, Liptovský Mikuláš |
1184 | Ahoj Piešťany CVČ | CVČ Ahoj Piešťany, Teplická 83, Piešťany |
1144 | Lego man | Základná škola, Adyho 6, Štúrovo |
Košice, 9. január 2020 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1108 | Medzany | Základná škola, č. 182, Medzany |
1109 | SalesBot | DOMKA, stredisko Košice, Tri hôrky 17, Košice |
1111 | SIBIR | Základná škola, Sibírska 42, Prešov |
1121 | Dragon Builders | Kirin Ki-In, Adlerova 2, Košice |
1134 | RoboSeňa | Základná škola, č. 507, Seňa |
1141 | TalentumSAP | Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Kostrova 3, Košice |
1146 | GALEJE Amavet 971 | Gymnázium, Alejová č. 1, Košice |
1148 | Speshari | SPŠE, Plzenská 1, Prešov |
1149 | G4+2 | Súkromné gymnázium, Dneperská 1, Košice |
1150 | K30 | Základná škola, Kežmarská 30, Košice |
1154 | Srobarka | Gymnázium, Šrobárova 1, Košice |
1155 | GALAKTICI | CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov |
1156 | Rocket army | CZŠ sv. Juraja vo Svidníku, Sovietskych hrdinov 819/111, Svidník |
1159 | hiGANG | Základná škola Júlie Bilčíkovej, č. 355, Budkovce |
1161 | Elements | Základná škola, Krosnianska 4, Košice |
1165 | Primaškolák | Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov |
1170 | Cold fusion | Stredná priemyselná škola technická, Komenského 5, Bardejov |
1183 | Luník IX Team | Základná škola Ľ. Podjavorinskej, Podjavorinskej 1, Košice |
BA-Petržalka, 10. január 2020 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1107 | DR TEAM | Základná škola s materskou školou, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce |
1115 | ElimuRobotik | OZ Jeleň (Elimu), Kadnárova 97, Bratislava |
1116 | ElimuLego | OZ Jeleň (Elimu), Kadnárova 97, Bratislava |
1117 | IT-PRO-BESST jr. | Súkromná základná škola BESST, Limbová 6051/3, Trnava |
1118 | Counter | Základná škola, Pohraničná 9, Komárno |
1119 | BoscoBoti | Ján Tomko, J. Hlubíka 39, Trnava |
1127 | GABsc | Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, Senec |
1131 | Jakubovskí roboti | Základná škola, č. 276, Jakubov |
1185 | Team Dubnica | Základná škola s materskou školou, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom |
1152 | ESET team | ESET, spol. s r.o., Einsteinova 24, Bratislava |
1158 | Lazy Robots | Základná škola, Holíčska 50, Bratislava |
1162 | Tulipán | Základná škola, Tulipánová 1, Nitra |
1169 | DuLuBot | Základná škola, Školská 257, Dunajská Lužná |
1178 | RDS Team | Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava |