Banská Bystrica, 7. december 2018 (viac informácií) | ||
---|---|---|
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1170 | LeJAK | Základná škola J. A. Komenského, Komenského 7, Revúca |
1180 | Zeus | Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica |
1183 | Building team | Základná škola J. G. Tajovského, Gaštanová 12, Banská Bystrica |
1185 | Legoborci z Oravy | Základná škola s materskou školou, Školská 71/3, Lokca |
1187 | LegoBot | Základná škola s materskou školou J. S. Neresnického, Školská 447/3, Dobrá Niva |
1197 | KPZ Roboteam | Základná škola Františka Hrušovského, Gymnaziálna 197, Kláštor pod Znievom |
1210 | RoboGen | ZŠ TROJKA, P. Jilemnického 1035/2, Zvolen |
1230 | GSA-MindStorm | Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok |
1234 | Gymkáči | Spojená škola - Gymnázium M. Galandu Turčianske Teplice, Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice |
2035 | PowerCraft | Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica |
2038 | OpáčHáčky | Súkromné CVČ, Malá hora 3, Martin |
Poprad, 13. december 2018 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1169 | AREM40 | Gymnázium J.F.-Rimavského, Kláštorská 37, Levoča |
1173 | Matejkáči | Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok |
1184 | Tajkári | Základná škola s materskou školou, Tajovského ulica 2764/17, Poprad |
1202 | Lego tím Letná PP | Spojená škola, Letná ulica 3453/34, Poprad |
1219 | Cold fusion | Stredná priemyselná škola technická, Komenského 5, Bardejov |
1225 | Francisci | Základná škola s materskou školou, Francisciho ulica 832/21, Poprad |
1229 | Gymonika | Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov |
2027 | SSOSTA Oxen-Bot | Tatranská akadémia n.o., Ul. 29. augusta 4812, Poprad |
2030 | Tatranskí dravci | Evanjelická spojená škola, Komenského 10, Liptovský Mikuláš |
2034 | SSOSTA Rangers | Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812, Poprad |
Žilina, 14. december 2018 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1160 | Kubranskí nadšenci | Základná škola, Kubranská 80, Trenčín |
1175 | GYMLET ROBOTS | Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. J. Lettricha 2, Martin |
1198 | zshradna | Základná škola s materskou školou, Hradná 342, Liptovský Hrádok |
1199 | Galactic Sharks | Základná škola s materskou školou, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom |
1207 | TS Team | Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava |
1209 | LeGorazda | Základná škola s materskou školou, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina |
1211 | The Best | Základná škola, č. 103, Domaniža |
1216 | Hladné perníšky | Progresívna Škola o.z., Školská 2, Dubnica nad Váhom |
1221 | GYMPU | Gymnázium, 1. mája 905, Púchov |
1231 | LoCus PueR | Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok |
1237 | Dilongáčik | ZŠ s MŠ R. Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená |
2026 | TAJM team | Základná škola s materskou školou, č. 804, Podolie |
2037 | MAXIM | Súkromné CVČ, Malá hora 3, Martin |
Košice, 10. január 2019 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1159 | Gladiátori | Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance |
1161 | RoboSeňa | Základná škola Seňa, č. 507, Seňa |
1162 | omega | Základná škola, Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou |
1163 | medzany | Základná škola, č. 182, Medzany |
1167 | Srobarka | Gymnázium, Šrobárova 1, Košice |
1182 | Dragon Builders | Kirin Ki-In, Adlerova 2, Košice |
1193 | TalentumSAP | Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Kostrova 3, Košice |
1196 | M-TEAM | Základná škola v Marhani, č. 115, Marhaň |
1203 | K30 | Základná škola, Kežmarská 30, Košice |
1204 | Creative Team Budkovce | Základná škola Júlie Bilčíkovej, č. 355, Budkovce |
1206 | SIBIR | Základná škola, Sibírska 42, Prešov |
1212 | Abovčatá | CVČ pri ZŠ, Abovská 36, Košice |
1213 | Sabik | Progres 2000 a CZŠ Sabinov, Puškinova 10, Sabinov |
1217 | SalesBot | DOMKA, stredisko Košice, Tri hôrky 17, Košice |
1218 | Elements | Základná škola, Krosnianska 4, Košice |
1220 | GALAKTICI | CZŠ s MŠ bl. P. P. Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov |
1224 | Primaškolák | Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov |
1226 | Rocket army | Cirkevná základná škola sv. Juraja vo Svidníku, Sovietskych hrdinov 819/111, Svidník |
1232 | G4+2 | Súkromné gymnázium Dneperská, Dneperska 1, Košice |
2028 | Helmeczy rt. | Základná škola M. Helmeczyho s vyučovacím jazykom maďarským - Helmeczy M. Alapiskola, M. Hunyadiho 1256/16, Kráľovský Chlmec |
2084 | GALEJE Amavet 971 | Gymnázium, Alejová č. 1, Košice |
Bratislava-Petržalka, 11. január 2019 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1158 | Hexadron | Hexadron, o.z., Björnsonova 3044/8, Bratislava |
1164 | DuLuBot | Základná škola, Školská 257, Dunajská Lužná |
1165 | Legolas | Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bachova 4, Bratislava |
1168 | ElimuRobotik | OZ Jeleň (Elimu), Kadnárova 97, Bratislava |
1171 | ESET team | ESET, spol. s r.o., Einsteinova 24, Bratislava |
1177 | Lazy Robots | Základná škola, Holíčska 50, Bratislava |
1181 | Development robotic team | Základná škola s materskou školou, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce |
1188 | BoscoBoti | Ján Tomko, J. Hlubíka 39, Trnava |
1190 | RDS Team | Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava |
1191 | YourChoice | Your Choice - jazykove sluzby s.r.o., Jazdecka 8686/65, Trnava |
1192 | Kupeckari | ZŠ J. Kupeckého, Kupeckého 74, Pezinok |
1194 | Borrsons | ZUTOM s.r.o., Záhradnícka 74, Bratislava |
1195 | LegoBER | Beracha, Trojičné nám. 4, Bratislava |
1205 | LNX robots | Základná škola s materskou školou, Hargašova 5, Bratislava |
1228 | Šulekova mládež | Gymnázium Ľ. J. Šuleka Komárno, Pohraničná 10, Komárno |
1233 | Felix | Občianske združenie Felix Bratislava, Jána Stanislava 47, Bratislava |
Bratislava, 14. január 2019 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1186 | Counter | Základná škola, Pohraničná 9, Komárno |
1200 | CADIN | Základná škola, Mierová 46, Bratislava |
1208 | GABsc | Gymnázium Antona Bernoláka, Lichnerova 69, Senec |
1214 | IT-PRO-BESST jr. | Súkromná základná škola BESST, Limbová 6051/3, Trnava |
1215 | GamčaBot | Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava |
1222 | Jakubovskí roboti | Základná škola, č. 276, Jakubov |
1235 | Montessori team SK | PERSONA, Vrančovičova 29, Bratislava |
1236 | VRB Roboti | Základná škola s materskou školou, Sídl. Lúky 1226, Vráble |
2025 | VR-tím | ZŠ s MŠ Viliama Záborského, Levická 737, Vráble |
2032 | Tulipán | Základná škola, Tulipánová 1, Nitra |
2033 | Lego man | Základná škola, Adyho 6, Štúrovo |
2085 | Ahoj Piešťany CVČ | CVČ Ahoj Piešťany, Teplická 83, Piešťany |
2086 | SPSE Piešťany | Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2, Piešťany |
Žiar nad Hronom, 15. január 2019 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1166 | Robot Sapiens | Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 415/40, Ludanice |
1172 | ROBOT DREAM | Základná škola SNP, č. 107, Horná Ždaňa |
1174 | Legomoni | Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad Hronom |
1176 | CZŠ tím | ZŠ s MŠ Štefana Moysesa, A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom |
1178 | gymy | Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava |
1179 | AMAZING TEAM | Základná škola, M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom |
1189 | C-team | Katolícka spojená škola sv. Františka Assiského, A. Gwerkovej-Göllnerovej 9, Banská Štiavnica |
1201 | Šestka | Základná škola, M. Rázusa 1672/3, Zvolen |
1223 | Slimáci | Základná škola Jozefa Horáka, Dobšinského 17, Banská Štiavnica |
1227 | Partizáni | AMAVET - klub č. 808 VTM Partizánske, Hvezdáreň, Malé Bielice 177, Partizánske |
2029 | TOMATO Team | Simona Jiskrová - Simon´s creActive, Toryská 2, Bratislava |
2031 | GASKAdroids | Gymnázium Andreja Sládkoviča, M. R. Štefánika 8, Krupina |
2036 | Bakomi | Koli s.r.o., Ploštín 201, Liptovský Mikuláš |
2087 | LEGO SCHOOL NR | Základná škola, Škultétyho 1, Nitra |