Žilina, 1. december 2017 (viac informácií) | ||
---|---|---|
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1086 | FBRD-1 | Informačné centrum mladých, n.o. |
1094 | TS Team | Simona Jisrová - Simon´s creActive, Bratislava |
1118 | The Best | Základná škola, Domaniža |
1116 | LeGorazda | Základná škola s materskou školou, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina |
1122 | Gymlet robots | Gymnázium Jozefa Lettricha, Ul. Jozefa Lettricha 2, Martin |
1125 | GSA-EVO | Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok |
1121 | LEGOLegends | ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica nad Váhom |
1144 | GYMPU | Gymnázium, 1. mája 905, Púchov |
1131 | Martináčikovia | Základná škola, Martinská 20, Žilina |
1147 | HLADNÉ PERNÍŠKY © | Progresívna škola, Školská 2, Dubnica nad Váhom |
1165 | GSA-EVO-Junior | Gymnázium sv. Andreja, Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok |
Bratislava, 9. december 2017 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1084 | Counter | Základná škola, Komárno |
1098 | GAB.sc | Gymnázium Antona Bernoláka, Senec |
1104 | Hexadron | Hexadron o.z., Bratislava |
1109 | Montessori team SK | PERSONA, Bratislava |
1110 | YourChoice | Your Choice - jazykové služby, s.r.o., Trnava |
1120 | LNX robots | Základná škola s materskou školou, Bratislava |
1135 | IT-PRO-BESST | Súkromná Základná škola BESST, Trnava |
1140 | RBP179 | Robopartans Ltd, Sofia, Bulharsko |
1145 | JupITer | Proximar R&D, s.r.o., Svätý Jur |
Poprad, 14. december 2017 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1096 | zshradna | ZŠ s MŠ Hradná 342, Liptovský Hrádok |
1103 | Tajkári | Základná škola s materskou školou, Tajovského ul. 17, Poprad |
1111 | Sabik | Progres 2000, o.z. a CZŠ, Sabinov |
1119 | Cold Fusion | Stredná priemyselná škola, Komenského 5, Bardejov |
1126 | Lego Tím Letná PP | Spojená škola, Letná ul. 34, Poprad |
1148 | Matejkáči | Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok |
1154 | WATER TEAM | Základná škola, Školská 6, Spišský Štvrtok |
1151 | SSOSTA Rangers Team | Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29. augusta 4812, Poprad |
1161 | AREM420 | Gymnázium J. F.-Rimavského, Kláštorská 37, Levoča |
1164 | SSOSTA Oxen-Bot | Tatranská akadémia n.o., Ul. 29. augusta 4812, Poprad |
Košice, 10. január 2018 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1080 | M-TEAM | Základná škola v Marhani |
1088 | Srobarka | Gymnázium, Šrobárova 1, Košice |
1100 | TalentumSAP | Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Košice |
1114 | K30 | Základná škola, Kežmarská 30, Košice |
1113 | GALEJEnextGEN | Gymnázium, Alejová 1, Košice |
1130 | Abovčatá | CVČ pri ZŠ, Abovská 36, Košice |
1117 | dvojka | Základná škola, Sídlisko II 1336, Vranov nad Topľou |
1133 | IR Team | Centrum voľného času sv. Jána Pavla II., Prešov |
1134 | RoboSeňa | Základná škola, Seňa |
1123 | Gymonika | Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov |
1127 | CANATECH | Základná škola, Pionierska 33, Čaňa |
1141 | Creative Team Budkovce | ZŠ Júlie Bilčíkovej, Budkovce |
1143 | Gladiátori | Gymnázium, Kpt. Nálepku 6, Sobrance |
1146 | RobotoQarto | Súkromné gymnázium, Dneperská 1, Košice |
1150 | Primaškolák | Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov |
1149 | Robotics | Cirkevná spojená škola, Švermova 10, Snina |
1163 | RoboK4Ke | Základná škola, Krosnianska č. 4, Košice |
1159 | hráči | CZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21, Prešov |
1156 | Dragon Builders | Kirin Ki-In, Adlerova 2, Košice |
Petržalka, 11. január 2018 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1082 | Kupeckari | ZŠ Jána Kupeckého, Pezinok |
1087 | Lazy Robots | Základná škola, Holíčska 50, Bratislava |
1083 | Development robotic team | Základná škola s materskou školou Vývojová 228, Bratislava - Rusovce |
1085 | DuLuBot | ZŠ, Školská 257, Dunajská Lužná |
1093 | RDS Team | Simona Jisrová - Simon´s creActive, Bratislava |
1092 | Legolas | Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bratislava |
1095 | Soitron | Soitron, s.r.o., Bratislava |
1097 | LegoBER | BERACHA, Bratislava |
1108 | CADIN | Základná škola, Mierová 46, Bratislava |
1132 | Felix | Súkromná základná škola FELIX, Bratislava |
1137 | GamčaBot | Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava |
1138 | Šulekova mládež | Gymnázium Ľ. J. Šuleka, Pohraničná 10, Komárno |
1152 | Gercenka | Spojená škola Sv. Rodiny, Gercenova 10, Bratislava |
1168 | CVCAhoj | Centrum voľného času Ahoj Piešťany, Teplická 83, Piešťany |
1155 | ESETteam | ESET, spol. s r.o., Einsteinova 24, Bratislava |
1157 | SPSEPescan | Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Brezová 2, Piešťany |
Banská Bystrica, 12. január 2018 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1107 | LegoBot | Základná škola s materskou školou Juraja Slávika Neresnického, Dobrá Niva |
1102 | Larimores | Gymnázium - Gimnázium, Fiľakovo |
1101 | Softíci | Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica |
1105 | KPZ Roboteam | Základná škola F. Hrušovského, Gymnaziálna 197, Kláštor pod Znievom |
1115 | Čertíci | Základná škola, Školská 9, Lovinobaňa |
1129 | Dilongáčik | ZŠ s MŠ R. Dilonga, ul. Hviezdoslavova 7, Trstená |
1124 | Gymkáči | Spojená škola - Gymnázium Mikuláša Galandu, Turčianske Teplice |
1136 | RoboGen | ZŠ TROJKA, P. Jilemnického 2, Zvolen |
1167 | Building team | Základná škola J. G. Tajovského, Gaštanová 12, Banská Bystrica |
1160 | Robo-SPS | Súkromné centrum voľného času, Malá hora 3, Martin |
1153 | PowerCraft | Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica |
1166 | Jednotkári | Základná škola, P. Jilemnického 1813/1, Zvolen |
Žiar nad Hronom, 16. január 2018 (viac informácií) | ||
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1099 | CZŠ tím | ZŠ s MŠ Š. Moysesa, A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom |
1091 | Legomoni | Gymnázium M. Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad Hronom |
1090 | VRBroboti | Základná škola s materskou školou, Lúky 1226, Vráble |
1081 | Šestka | Základná škola, M. Rázusa 3, Zvolen |
1089 | C-team | Katolícka spojená škola sv. F. Assiského, A. Gwerkovej-Göllnerovej 9, Banská Štiavnica |
1106 | Robot Sapiens | Základná škola s materskou školou, Hviezdoslavova 40, Ludanice |
1128 | GASKAdroids | Gymnázium Andreja Sládkoviča, M. R. Štefánika 8, Krupina |
1112 | AMAZING TEAM | Základná škola, M.R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom |
1139 | Aluminium | Základná škola, Školská 1, Hliník nad Hronom |
1142 | gymmy | Gymnázium, Jablonská 5, Myjava |
1158 | Slimáci | Základná škola Jozefa Horáka, Dobšinského 17, Banská Štiavnica |
1162 | Partizáni | AMAVET - klub č. 808 VTM, Hvezdáreň, Malé Bielice 177, Partizánske |