2012/2013

 

FLL - Senior Solutions - Pomoc starším

Súťaž sa konala po piaty raz v týchto mestách: v Žiline, v Žiari nad Hronom, v Košiciach, v Banskej Bystrici a v Bratislave. 

Téma súťaže na rok 2012/13 bola Senior Solutions - Pomoc starším.

Tímy si mali nájsť svojho seniora, čiže osobu ktorá má aspoň 60 rokov, povyzvedať sa o jeho živote, minulosti a jeho a ťažkostiach s ktorými sa dnes starí ľudia musia popasovať. Mali si vybrať jednu z ťažkostí o ktorých hovoril senior a zistiť si o tom čo najviac a následne nájsť nejaký spôsob, ako by opísané ťažkosti zľahčili.

Turnaje prebehli v týchto mestách:

Žilina: Fakulta riadenia a informatiky, Žilinská univerzita v Žiline, 16.11.2012
Bratislava: Univerzitné pastoračné centrum UK, Mlynská dolina, 20.11.2012
Banská Bystrica: Školské výpočtové stredisko, Tajovského 25, Banská Bystrica, 22.11.2012
Žiar nad Hronom: Mestské kultúrne centrum, SNP 119, Žiar nad Hronom, 23.11.2012
Košice: AULA MAXIMA, Technická univerzita Košice, 30.11.2012

Zadanie výskumného projektu
Zadania úloh Robot Game

Výsledky:
Žilina | Bratislava | Banská Bystrica | Žiar nad Hronom | Košice

Semifnálové kolo: konalo sa v Žiari nad Hronom (Bulharsko, Česko, Maďarsko, Poľsko, Slovensko), Mestské kultúrne centrum, SNP 119, Žiar nad Hronom, 04.12.2012
Výsledky: SFV4+BG

Partneri:
Generálny partner: Anasoft 
Partneri: Nadácia pre deti Slovenska, Eduxe Slovensko
Hlavný mediálny partner: PC REVUE

Prehľad registrovaných tímov:

Banská Bystrica, 22. november 2012
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
1076           KUBATOJ   ZŠ s MŠ Juraja Slávika Neresnického, Dobrá Niva
1080 Čertíci ZŠ, Lovinobaňa
1081 GYMKÁČI Spojená škola - Gymnázium M. Galandu, Turčianske Teplice                                  
1083 Softíci Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica
1089 Robot Brains ZŠ M. R. Štefánika, Lučenec
1090 A-team Katolícka sp. škola sv. Františka Assiského, Cirkevná ZŠ, Banská Štiavnica
1092 KPZ Roboteam                    ZŠ Fratiška Hrušovského, Kláštor pod Znievom
1096 GAŠTANKO ZŠ JGT, Banská Bystrica
1117 BRAINIAC ZŠ Jána Bakossa, Banská Bystrica
1138 Aprogeňáci ZŠ P. Jilemnického, Zvolen

 

Bratislava, 20. november 2012

Číslo tímu

Názov tímu

Škola/Centrum/Klub

1078           VETERrobot Základná škola, Veternicová 20, Bratislava                                        
1079 Delfíni 1. súkromné gymnázium v Bratislave
1085 kompíci SpŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava
1086 robo-it Spojená škola sv. Františka z Assisi, Bratislava
1087 programmers ZŠ Nábrežná, Nové Zámky
1098 Gamča Gymnázium Grösslingová 18, Bratislava
1102 Montessori team Slovensko Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori, Bratislava          
1103 Counter ZŠ Ul. pohraničná 9, Komárno
1106 Vinco team Spojena škola sv. Vincenta de Paul, Bratislava
1110 Márnosť šedivá 2 Spojená škola Tilgnerova, Bratislava
1111 GLN Gymnázium L. Novomeského, Bratislava
1120 Freebot Základná škola, Karloveská 61, Bratislava
1121 Gymbilba Gymnazium, Bilíková 24, Bratislava
1139 GJH team Gymnázium Jura Hronca, Bratislava


Košice, 30. november 2012
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
1077 Lego Monsters                     Cirkevná spojená škola, Snina
1091 Talentum Nadácia Talentum Cassoviensis Alapítvány, Košice                                                 
1093 GALEJE Gymnázium, Alejová 1, Košice
1108 TechnicMasters ZŠ Kúpeľná 2, Prešov
1113 SABIK CZŠ sv Jána Krstiteľa, Sabinov
1114 Gymonika Gymnázium sv. Moniky, Prešov
1119 AprogenTeam ZŠ Hrnčiarska, Humenné
1122 Primaškolák Súkromná ZŠ, Sabinov
1124 RoboKroke Základná školam, Krosnianska 4, Košice
1126 srobarka Gymnazium Šrobárova, Košice


Žiar nad Hronom, 23. november 2012
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
1084 Štvorka ZŠ Jilemnického ul., Žiar nad Hronom                                                                      
1094 Levíčatá ZŠ J.C. Hronského, Krupina
1095 MDL Roboteam                    ZŠ s MŠ, Ludanice
1099 MIKROBIZ ZS s VJM Gy. Juhásza, Levice
1101 i-droid ZŠ, Žarnovica
1105 slimáci ZŠ J. Horáka, Banská Štiavnica
1107 Legáči Gymnázium Milana Rúfusa, Žiar nad Hronom
1112 Dream Team ZŠ Hrnčiarska, Zvolen
1118 Amazing team ZŠ, M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom
1123 Dr_Janskeho ZŠ Doktora Jánskeho, Žiar nad Hronom

 

Žilina, 16. november 2017
Číslo tímuNázov tímuŠkola/Centrum/Klub
1082 GyMy Gymnázium, Myjava
1088 martináčikovia                      Základná škola, Martinská 20, Žilina
1097 LM ROBOTI Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš                                                            
1100 Trotlici Gymnázium Viliama Paulinyho - Tótha, Martin
1109 DcaTeam ZŠ s MŠ Pod hájom, Dubnica nad Váhom
1115 ZS Hradná ZŠ s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok
1116 GYMPU Gymnázium, Ul. 1. mája 905, Púchov
1125 SOSEZA Stredná odborná škola elektrotechnická, Žilina
1137 Javor ZŠ, V. Javorku 32, Žilina
1140 LeGorazda Základná škola s materskou školou, Ulica sv. Gorazda 1, Žilina