FLL - BODY FORWARD - Telo vpred
V roku 2010 sa regionálne turnaje na Slovensku konali v troch mestách: v Banskej Bystrici, v Bratislave a v Košicicach.
Téma ročníka FLL 2010/11 bola "BODY FORWARD" - "TELO VPRED".
Tímy objavovali vzrušujúci svet biomedicínskeho inžinierstva, inovatívne spôsoby liečenia zranení, prekonávania dedičných dispozícií a maximalizovania potenciálu ľudského tela.
Turnaje prebehli v týchto mestách:
Banská Bystrica: Fakulta prírodných vied, Univerzita Mateja Bela, Tajovského 40, Banská Bystrica, 5.11.2010
Košice: Stredná odborná škola automobilová, Moldavská cesta 2, Košice, 12.11.2010
Bratislava: Univerzitné pastoračné centrum UK, Mlynská dolina, Bratislava, 15.11.2010
Zadanie výskumného projektu
Zadanie úloh Robot Game
Pravidlá Robot Game
Otázky a odpovede
Rozmiestnenie modelov na ihrisku
Výsledky:
Banská Bystrica | Košice | Bratislava
Harmonogram dňa:
Banská Bystrica | Košice | Bratislava
Hodnotiace hárky:
Robot Design | Tímová práca | Prezentácia výskumného projektu |Robot Game
Semifnálové kolo V4:
The best teams from regional tournaments in countries from Visegrád group - Czech Republic, Hungary, Poland, and Slovakia met to compete for the title of the V4 FLL Champion
Date: December 10th 2010
Organizer: Children of Slovakia Foundation in cooperation with Comenius University Bratislava, Matej Bel University Banská Bystrica, Technical University Košice
Tournament venue: SÚZA, Drotárska cesta 46, Bratislava, Slovakia (it is located almost on top of a hill with a view over the Danube river and the surroundings)
Contact: Alena Matúšková, Fond Myšlienka, Nadácia pre deti Slovenska (Children of Slovakia Foundation), +421 911 749 184, lego.liga.nds@gmail.sk
Schedule: Tournament day schedule
Results: Complete results
See all the teams that participated here: Teams FLL 2010 Semi Final Visegrád 4
Partneri:
Generálny partner: Anasoft
Záštita: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Partneri: Nadácia pre deti Slovenska, Eduxe, Dell s.r.o. a Nadácia Pontis
Hlavný mediálny partner: PC REVUE
Mediálny partner: AZET
Prehľad registrovaných tímov:
Banská Bystrica, 5. november 2010 | ||
---|---|---|
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1296 | Gaštanko | ZŠ JGT, Banská Bystrica |
1304 | Čertíci | ZŠ, Lovinobaňa |
1325 | Levíčatá | ZŠ Jozefa Cígera Hronského, Krupina |
1386 | ML7 | Základná škola, M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom |
1401 | Lukasovci | ZŠ, Ul. Dr. Jánskeho č.2, Žiar nad Hronom |
1536 | DreamTeam | ZŠ Hrnčiarska 2119/1, Zvolen |
1540 | Smarts | Gymnázium Milana Rúfusa, Žiar nad Hronom |
1541 | Slnko | ZŠ, Jilemnického č. 2, Žiar nad Hronom |
1639 | LMRobot | Gymnázium M. M.Hodžu, Liptovský Mikuláš |
1647 | Softíci | Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica |
1650 | KPZ Roboteam | ZŠ F. Hrušovského, Kláštor pod Znievom |
1696 | Dilong | Základná škola Rudolfa Dilonga, Trstená |
1651 | BRAINIAC | ZŠ Bakossova 5, Banská Bystrica |
Košice, 12. november 2010 | ||
---|---|---|
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
1259 | CZS-SB | CZŠ sv. Jána Krstiteľa, Sabinov |
1367 | E-team | SPŠ dopravná, Košice |
1537 | Centráci | Centrum voľného času Jána Pavla II., Prešov |
1545 | GALEJE | Gymnázium, Alejová 1, Košice |
1581 | Technic Masters | ZŠ, Kúpeľná 2, Prešov |
1576 | srobarka | Gymnázium, Šrobárova 1, Košice |
1583 | Autorobot | SOŠ automobilová, Košice |
1587 | Bruins | ZŠ, Vodárenská 106, Jaklovce |
1646 | Kamene | Cirkevná spojená škola, Švermova 10, Snina |
1663 | KrokeRobo | ZŠ, Krosnianska 4, Košice |
1630 | ZŠ Hradná | ZŠ s MŠ, Hradná 342, Liptovský Hrádok |
1701 | Technik1 | CVČ Technik, Orgovánová 5, Košice |
1678 | PRIMASKOLAK | Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov |
Bratislava, 15. november 2010 | ||
---|---|---|
Číslo tímu | Názov tímu | Škola/Centrum/Klub |
15 | Profesionáli | ZŠ, Komenského 3, Komárno |
16 | Counter | ZŠ, Ul. pohraničná 9, Komárno |
1 | READY TO FAIL | ANASOFT APR s.r.o., Bratislava |
3 | Gamča | Gymnázium, Grösslingová 18, Bratislava |
2 | Kompíci | SpŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava |
4 | Márnosť Šedivá | Spojená škola Tilgnerova, Bratislava |
5 | ROBOTBUSTERS | Spojená škola Novohradská, Bratislava |
14 | Štúrovci | ZŠ Štúrova 18, Myjava |
13 | OREGON | ZŠ Sasinkova 530, Kopčany |
6 | Vinco team | Spojená škola sv. Vincenta de Paul, Bratislava |
11 | 0x584C43 | ZŠ Tribečská 1653/22, Topoľčany |
17 | Programers | ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky |
18 | Scolopi | Piaristické gymnázium, Nitra |
7 | CVČ Team | Centrum voľného času, Štefánikova 35, Bratislava |
8 | Mimozemšťania | SpŠ sv. Františka z Assisi, Bratislava |
12 | ZŠ s MŠ Lúky | sídlisko Lúky 1226, Vráble |
19 | Robotlaa | GRG Wien 10 Laaerbergstraße, Wien |